Wielkanoc – 12 kwietnia 2020r.

Proszę, aby zgodnie z zarządzeniem państwowym w kościele przebywało jednocześnie maksymalnie 5 osób.

Przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego i oktawę tej uroczystości.

Jutro Msze święte będą o godz. 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 i 11:00.
Składka przeznaczona jest na uczelnie katolickie.

Przez cały tydzień będą dwie Msze św. wieczorne o godz. 17:30 i 18:00.

W najbliższy piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Za tydzień w niedzielę Święto Bożego Miłosierdzia – można zyskać odpust zupełny.
Na stoliku z gazetami i na bocznych ołtarzach są bezpłatne książeczki o Bożym Miłosierdziu, w których można przeczytać m. in. o tym święcie Bożego Miłosierdzia.
Składka przeznaczona będzie na CARITAS.

Dziękuję ks. Edwardowi za posługę przez cały tydzień w konfesjonale i pomoc w liturgii świątecznej.

Dziękuję państwu Alicji i Janowi Dubielom za przygotowanie dekoracji kwiatowej w kościele.
Kwiaty na wystrój świąteczny kosztowały 980zł.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Bóg zapłać! W tym tygodniu proszone są panie: Zofia Czernecka i Marta Pitera.

Ofiary zbierane do skarbonek przekazanych przez CARITAS można przynieść do kościoła.