XXXII Niedziela zwykła – 8 listopada 2020r.

Dziś przeżywamy XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
W tym roku pragniemy wesprzeć duchowo i materialnie wiernych żyjących w Republice Środkowoafrykańskiej. Ofiary na ten cel będą zbierane do puszek po Mszy świętej.

We środę 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości.
Wywieśmy flagi narodowe i pamiętajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę.

W tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Marcina, św. Jozafata Kuncewicza i św. Benedykta.

We wtorki Msza św. będzie rano o godz. 7:00.

Wypominki listopadowe czytane są po Mszy św. wieczornej.

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni (1 osoba na 15 m kwadratowych) Biskup Rzeszowski udzielił wszystkim wiernym dyspensy od obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane.
Dyspensa obowiązuje do odwołania.

W naszej świątyni może przebywać maksymalnie 10 osób.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Bogna Owczarska, Agnieszka Cudecka, Józefa Pasowicz, Agata Pitera.