III Niedziela Wielkanocna – 26 kwietnia 2020r.

Dzisiejsza III Niedziela Wielkanocna jest Niedzielą Biblijną – zachęcam aby dziś przeczytać choćby mały fragment Pisma świętego.

W środę przypada święto świętej Katarzyny ze Sieny – patronki Europy.

Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele po sumie.

W sobotę (przeniesiona z IV niedzieli wielkanocnej) Uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki Polski – Msze św. będą o godz. 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 i 11:00.
Udekorujmy nasze domy flagami.

Za tydzień w niedzielę Msze św. będą o godz. 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 i 11:00.

Za tydzień po sumie zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej na spotkanie.

Termin Sakramentu Bierzmowania będzie ustalany przez ks. Biskupa w drugiej połowie sierpnia br.

Możliwość spowiedzi każdego dnia pół godziny przed Mszą świętą.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszone są panie: Andżelika Drozd, Maria Książek, Lucyna Dziok, Emilia Kędzior.

W naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 10 osób.