II niedziela po Bożym Narodzeniu
– 3 stycznia 2021r.

Dziś Msze święte będą o godz. 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 i 11:00.

We środę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli.
Składka przeznaczona jest na Fundusz Misyjny.
Na wszystkich Mszach świętych, a będą o godz. 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 i 11:00 poświęcenie kadzidła i kredy.

6 stycznia przypada również rocznica sakry biskupiej ks. bp seniora Kazimierza Górnego i ks. bp Edwarda Białogłowskiego – biskupa pomocniczego.

W pierwszy czwartek miesiąca modlić się będziemy o nowe, święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

Za tydzień w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego kończące okres Bożego Narodzenia lecz kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 11:00.

Na stoliku z gazetami są bezpłatne broszury kolędowe.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Granic, Miasta, Jamszcza, Porąbki, Podkościela, Rzek i Łysej Góry złożone w kościele lub wpłacone na konto parafii.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Sylwia Ciebień, Halina Bieszcz, Bożena Książek, Monika Książek.