IV niedziela zwykła – 31 stycznia 2021r.

We wtorek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej.
Msze święte będą o godz. 7:00 i 17:00 z poświęceniem gromnic.

Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji.

We wtorek na Mszy św. o godz. 17:00 dzieci klasy III przygotowujące się do I Komunii św. będą odnawiały przyrzeczenia chrzcielne. Rodziców proszę o przyniesienie dla nich świecy chrzcielnej.

W pierwszy czwartek i piątek miesiąca spowiedź od godz. 16:00.

W piątek przypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty, a w sobotę wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy – męczenników.

Dziękuję za pomoc chorwackim miastom. Do puszek zebraliśmy 752 zł.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Porąbki, Podkościela, Rzek, Madejówki i Miasta.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

W tym tygodniu proszone są panie: Krystyna Książek, Anita Książek, Ewelina Ryba, Ewelina Pocica.

Siostry Felicjanki z Krakowa zapraszają dziewczęta i młode kobiety na rekolekcje lub dni skupienia w formie indywidualnej (ze względu na obecne obostrzenia sanitarne).
Szczegóły: www.felicjanki.pl/mlodym  lub  www.facebook.com/SiostryFelicjanki