IV Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2020r.

Dziś rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
Składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

Dziś po sumie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

W poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie św. Floriana, we środę święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba, a w piątek uroczystość św. Stanisława – biskupa i męczennika – patrona Polski.
W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Ze względu na obostrzenia prawne nie będzie nabożeństwa drogi krzyżowej pod figurę Chrystusa Króla.

Nabożeństwa majowe są w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele po sumie.

Za tydzień w niedzielę Msze św. będą o godz. 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 i 11:00

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Podkościela. Bóg zapłać!
Informuję, że ofiary można składać również poprzez wpłatę na konto parafialne, które jest podane na stronie internetowej naszej parafii (zakładka Kontakt) i gablocie ogłoszeń.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszone są panie: Marcelina Pociask, Anna Zielińska, Urszula Ślusarczyk, Halina Kowalska.