III Niedziela Wielkiego Postu – 7 marca 2021r.

Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie.

We czwartek na Mszy świętej dzieci kl. III otrzymają modlitewnik, a po Mszy św. będzie spotkanie dla rodziców.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16:30, a po nim Msza święta.
W niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali po sumie.

W miesiącu lutym zakończył się okres gwarancji na prace konserwatorskie wnętrza naszego kościoła. Firmie konserwatorskiej została zwrócona kwota 9 tys. zł będąca tzw. zabezpieczeniem konserwatorskim na czas gwarancji.

Proszę o zachowanie porządku na cmentarzu. Wiata czy teren przy ogrodzeniu cmentarza nie jest śmietnikiem.

Dziękuję za ofiary złożone do puszek na pomoc misjonarzom. Zebraliśmy 367 zł.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Michalina Miklos, Agata Pietrucha, Anita Prokuska, Wioletta Pasowicz.

** ** **

Sołtys sołectwa Mała informuje, że I rata podatku rolnego odbierana będzie 12 marca (piątek) w remizie OSP w godz. 12:00 – 19:00.