Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11 kwietnia 2021r.

Przeżywamy dziś Święto Bożego Miłosierdzia – można zyskać odpust zupełny.
Zachęcam do zapoznania się z objawieniami Pana Jezusa jakie miała święta s. Faustyna, o miłosierdziu Bożym.
Na stoliku z gazetami i przy wyjściach są bezpłatne książeczki o Bożym Miłosierdziu.

Również dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Składka przeznaczona jest na CARITAS Diecezji Rzeszowskiej.
Rodziny lub dzieci, które zbierały ofiary do skarbonek przekazanych przez CARITAS proszę by przyniosły je do kościoła.

We wtorek przypada liturgiczne wspomnienie św. Marcina papieża męczennika.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Grażyna Madeja, Irena Kipa, Danuta Nowak, Aneta Pitera.

Przy naszej szkole (przy wejściu do biblioteki) jest postawiony kontener na makulaturę. Będzie tylko przez tydzień. Referat Misyjny naszej diecezji we współpracy w firmą recyklingową przekazuje uzyskane w ten sposób środki na budowę studni w krajach Afryki.
Dziękuję panu Dyrektorowi i wszystkim pracownikom naszej szkoły za włączenie się w tę akcję charytatywną.

W sobotę (10 IV) i niedzielę (11 IV) na kanale YouTube Kina Kijów można oglądnąć trzy filmy religijne:
1) Fatima. Ostatnia tajemnica,   2) Teraz i w godzinę śmierci,   3) Zobacz anioła.