IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwietnia 2021r.

Dziś rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
Dziś po sumie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

We środę rozpoczyna triduum przed uroczystością św. Józefa.

Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele po sumie. Jest to I sobota miesiąca więc przed Mszą św. o godz. 17:30 odmawiać będziemy różaniec.

Egzamin przed bierzmowaniem będzie we czwartek w dwóch grupach o godz. 16:00 i 16:30 w kościele.
Na godz. 16:30 zapraszam rodziców na krótkie spotkanie organizacyjne.
Termin bierzmowania został przesunięty na piątek 28 maja.

Za tydzień składka przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne wpłaconą na konto parafii od rodziny z Podkościela oraz ofiary z Działów I i II.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się pani Maria Boronowicz.
Za dekorację kwiatową dziękuję nowożeńcom.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Janina Panek, Barbara Wójcik, Wioletta Tuchowska, Zofia Madeja.