VI Niedziela Wielkanocna – 9 maja 2021r.

Zapraszam na nabożeństwa majowe, które są w dni powszednie po Mszy św., a w najbliższą niedzielę wyjątkowo po Mszy św. o godz. 9:00.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe. Podczas majówki będziemy modlić się o dobrą pogodę i urodzaje, a także o błogosławieństwo Boże w naszej codziennej pracy.

W piątek przypada święto św. Macieja Apostoła, a w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
Na sumie uroczystość I Komunii świętej. Proszę, aby tę Mszę św. zostawić tylko dla rodzin dzieci przyjmujących I Komunię świętą. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin będzie w sobotę o godz. 9:00.

Za tydzień składka przeznaczona będzie na Katolickie Radio VIA.

Za dwa tygodnie na sumie rocznica I Komunii św. Nie ma konieczności, aby na rocznicę dzieci ubierały się w alby, bo część z nich już wyrosła. Wystarczy odświętny strój np. biało – czarny.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodzin z Dziedzicówki, Madejówki i Zagórza.

Dziękuję rodzicom komunijnym za sprzątanie kościoła i całego obejścia.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Maria Pacocha, Andżelika Nowak, Elżbieta Madeja, Renata Budzik.
Sprzątanie kościoła będzie w sobotę po Mszy św.
Dekoracja kwiatowa zostanie przygotowana przez rodziców dzieci komunijnych.

*   *   *

17 maja (poniedziałek) będą zbierane elektrośmieci.
Sprzęt przeznaczony do utylizacji można składać na parkingu trawiastym przy stadionie sportowym.

Pan Sołtys informuje, że II rata podatku będzie odbierana w remizie OSP 14 maja (piątek) w godz. 13:00 – 19:00.