Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16 maja 2021r.

Dziś na sumie uroczystość I Komunii świętej. Składka przeznaczona jest na Katolickie Radio VIA.
Przez cały tzw. biały tydzień dzieci przychodzą na Mszę św. i majówkę.

W czwartek przypada 21. rocznica sakry biskupiej ks. bp ordynariusza Jana Wątroby.

Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
Kończy się okres wielkanocny. Przykazania kościelne przypominają, aby przynajmniej raz w roku, przystąpić do spowiedzi i w okresie wielkanocnym przyjąć Komunię świętą.

Za tydzień na sumie rocznica I Komunii św. Nie ma konieczności, aby na rocznicę dzieci ubierały się w alby.
Wystarczy odświętny strój. Spowiedź dla dzieci kl. 4 będzie w piątek od godz. 17:00, a po majówce krótka próba.

Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych i rodzicom młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, za dar ołtarza jakim jest ufundowanie pozłocenia monstrancji.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodzin z Miasta, Madejówki i Wsi.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Marta Przywara, Iwona Bęben, Dorota Łojek, Elżbieta Dudek.