XII Niedziela zwykła – 20 czerwca 2021r.

Biskup Rzeszowski wydał dekret, na mocy którego została odwołana dotychczasowa dyspensa dla wiernych od udziału we Mszy Świętej w niedziele i inne święta nakazane. Od dnia dzisiejszego, wszyscy wierni mają moralny obowiązek uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.

We czwartek uroczystość narodzenia Jana Chrzciciela.

W piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8:00, na którą zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym, rodziców, wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły.
O godz. 9:00 uroczysta akademia w szkole.

Proszę o wykoszenie i zgrabienie trawy przy obejściu kościoła:
brzeg od strony ulicy – Zagórze,
od strony stadionu – Miasto,
przy parkingach – Wieś,
przy ogrodzeniu cmentarza wykoszenie trawy i przycięcie drzew – Jamszcze.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodzin z Dziedzicówki i Miklosówki.

Dziękuję za ofiary składane do puszek na remont domu rekolekcyjnego w Przybyszówce. Zebrano 280 zł.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Natalia Boronowicz, Alina Misielak, Anna Chmura, Zofia Czernecka.

Próba chóru we środę w szkole o godz. 19:00.