XIV Niedziela zwykła – 4 lipca 2021r.

Proboszcza zastępuje ks. Wojciech Styczyński

Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

W piątek po Mszy św. droga krzyżowa pod Figurę Chrystusa, którą poprowadzi ks. Wojciech Styczyński z Ropczyc.

Diecezjalne Studium Organistowskie w Rzeszowie ogłasza nabór kandydatów na nowy rok szkolny 2021/22. Szczegółowe informacje podane są na stronie internetowej www.dsorzeszow.pl/rekrutacja

W dniach 8 – 10 lipca 2021r. odbywać się będą w Dębowcu 34. Saletyńskie Spotkania Młodych.
Szczegóły na stronie internetowej: https://spotkania.saletyni.pl/34-ssm-2021/

Do puszek na pomoc poszkodowanym w pożarze w Nowej Białej zebraliśmy 1063 zł. Bóg zapłać!

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Podkościela, Madejówki i Orkiszówki.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową, do której dołożyła się p. Maria Pitera.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Ewelina Drozd, Maria Książek, Lucyna Dziok, Emilia Kędzior.
Przygotowana będzie ślubna dekoracja kwiatowa.

Na stoliku z gazetami są bezpłatne egzemplarze czasopisma seminaryjnego Znak Łaski oraz cegiełki będące wsparciem wypoczynku letniego dzieci organizowanego w Myczkowcach przez CARITAS naszej diecezji.
Ofiary można składać do skarbonki.

Zmarła śp. Halina Kukla z przysiółka Miasto.
Pogrzeb odbędzie się w wtorek o godz. 15:00.
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…