XVI Niedziela zwykła – 18 lipca 2021r.

Dziś odpust w Zawadzie. Suma o godz. 11:00.

We czwartek przypada święto św. Marii Magdaleny, a w piątek święto św. Brygidy – patronki Europy.

Za tydzień w niedzielę przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona podróżnych.
Po każdej Mszy św. modlitwa za kierowców i wszystkich podróżujących oraz błogosławieństwo pojazdów.
Ofiary składane do puszek przy tej okazji są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.

O pomocy udzielanej misjonarzom przez MIVA Polska można przeczytać na stronie internetowej www.miva.pl

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a nowożeńcom za dekorację kwiatową.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Teresa Orkisz, Dorota Madeja, Agnieszka Kowalska, Małgorzata Szerszeń.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Orkiszówki i Miasta.

Rok temu przedstawiciele Fundacji „Świątynia 3D” filmowali naszą świątynię.
Projekt ten jest dostępny w formie tzw. wirtualnego spaceru na stronie internetowej www.swiatynia3d.pl/project/mala-kosciol

Dom Kultury w Niedźwiadzie zaprasza na zajęcia wakacyjne od 20 lipca. Szczegółowe informacje na Facebook’u Domu Kultury.