XVII Niedziela zwykła – 25 lipca 2021r.

Dziś przypada liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa.
Po każdej Mszy św. modlitwa za kierowców i wszystkich podróżujących oraz błogosławieństwo pojazdów.
Ofiary składane do puszek przy tej okazji są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy. www.miva.pl

W poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny, we czwartek – św. Marty, a w sobotę – św. Ignacego z Loyoli.

Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych, a po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na poszkodowanych w powodziach.
www.diecezja.rzeszow.pl/pomoc-rzeszowskiej-caritas-dla-poszkodowanych-wskutek-burz-i-ulew

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Witka.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową do której dołożyły się panie Bronisława Pasowicz i Halina Kędzior.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszeni są: Maria Wielgus, Dorota Wojnarowska, Milena Bielak, Bartłomiej Kula. Przygotowana będzie ślubna dekoracja kwiatowa.

Na cmentarzu znaleziono klucz z breloczkiem. Jest do odebrania w zakrystii.