V Niedziela Wielkiego Postu – 29 marca 2020r.

Nadal obowiązuje dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. dlatego zachęcam wszystkich pozostających w domu do uczestniczenia we Mszy św. za pośrednictwem radia, telewizji lub Internetu.

Zgodnie z decyzją władz państwowych w kościele może przebywać maksymalnie 5 osób poza kapłanem i asystującymi przy ołtarzu. Proszę to uszanować. Pierwszeństwo mają zamawiający intencję mszalną.

Od jutra Msza św. wieczorna o godz. 18:00.

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Proszę, aby w piątek odmówić w domu Litanię do Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Pana Jezusa.

Za tydzień Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej.

Zgodnie z decyzją ks. bp Ordynariusza do odwołania nie ma odwiedzin chorych z okazji I soboty jak również spowiedzi przedświątecznej.
Nie będzie zmiany tajemnic różańcowych.

Możliwość spowiedzi w kościele każdego dnia od godz. 17:00,
a we wtorek od godz. 6:30. Spowiedź w „babińcu”.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodziny z Podkościela.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszone są dwie kolejne panie.