XIX Niedziela zwykła – 8 sierpnia 2021r.

W poniedziałek przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy,
we wtorek święto św. Wawrzyńca,
a w sobotę liturgiczne wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego – męczennika – odpust w Gliniku.

W niedzielę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów.
O godz. 15:00 będzie Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory.

W piątek po Mszy św. Drogę Krzyżową pod Figurę Chrystusa poprowadzą członkowie grupy AA Dromader z Ropczyc.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z przysiółka Wieś.

Do puszek na pomoc poszkodowanym w powodziach zebraliśmy 883zł, a na środki transportu dla misjonarzy 1743zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a nowożeńcom za dekorację kwiatową.
Dziękuję państwu Pitera za wypranie dywanów w kościele.
 Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Teresa Wiktor, Danuta Skóra, Anna Tokarz, Krystyna Smoczyńska.

Parafia Brzeziny organizuje pielgrzymkę do Wrocławia. Szczegóły na plakacie poniżej.

Zmarł śp. Euzebiusz Mazur pochodzący z przysiółka Podkościele.
Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13:00.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…