XXIII Niedziela zwykła – 5 września 2021r.

Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych, a po wszystkich Mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na pomoc, którą organizuje CARITAS dla Afgańczyków.

We środę przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – poświęcenie ziarna na zasiew.

W piątek po Mszy św. droga krzyżowa pod Figurę Chrystusa.

Uczniowie klasy VIII przygotowujący się do sakramentu bierzmowania będą mieli spotkania w kościele we środy po Mszy świętej.
Dnia 15 września podczas Mszy świętej otrzymają oni poświęcony krzyżyk – symbol naszej wiary, który przekażą im rodzice.
Dla rodziców będzie krótkie spotkanie po Mszy świętej.

Odpust w naszej parafii ku czci św. Michała Arch. będzie w niedzielę 26 września.

Na stoliku z gazetami są Kalendarze Rolnika w cenie 20 zł.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a narzeczonym za dekorację kwiatową.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Marta Książek, Sabina Marek, Ewa Delorme, Janina Babicz.
Przygotowana będzie ślubna dekoracja kwiatowa.