XXX Niedziela zwykła – 24 października 2021r.

Dziś rozpoczynamy tydzień misyjny. Składka przeznaczona jest na misje.

Dziękuję tym, którzy prowadzili różaniec w minionym tygodniu.
W tym tygodniu na poniedziałek proszę o poprowadzenie różańca mieszkańców Zagórza.

We środę podczas Mszy św. kandydaci do bierzmowania otrzymają poświęcony modlitewnik.
Po różańcu będzie spotkanie dla rodziców.

We czwartek przypada Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Parafia Brzeziny wraz z Grupą Uwielbienia zaprasza za tydzień w niedzielę na godz. 18:00 na modlitwę uwielbienia.

Porządkując groby na naszym cmentarzu proszę brać pod uwagę, że jednorazowe wywiezienie kontenera kosztuje 1400zł.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Jamszcza wpłaconą na konto parafii.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową, do której dołożyła się pani Halina Krysa.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Natalia Batora, Dorota Pieniążek, Sylwia Pocica, Marzena Łojek.