Niedziela Świętej Rodziny – 26 grudnia 2021r.

W poniedziałek przypada święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty,
a we wtorek święto świętych Młodzianków – męczenników.

W piątek zakończenie starego roku. Msza św. o godz. 15:00, a po niej podsumowanie roku i nabożeństwo dziękczynno – błagane. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Na piątek ks. bp Ordynariusz udzielił dyspensy od zachowania pokutnego charakteru tego dnia i od spożywania pokarmów mięsnych.

W sobotę rozpoczynamy Nowy Rok Pański 2022, jest to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i dzień modlitwy o pokój na świecie. Msze święte jak w niedzielę.

W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

Dziękuję panu Organiście i chórzystom za upiększenie liturgii kolędami i pastorałkami rozbrzmiewającymi w naszej świątyni.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Podkościela, Zagórza, Miasta, Porąbki, Kociomyśla, Dziedzicówki, Wsi i Łysej Góry.

Dziękuję panom Edmundowi i Marcinowi Soleckiemu za wykonanie prac stolarskich koniecznych po montażu ogrzewania kościoła.

Dziękują paniom Annie Zapał i Jolancie Wodzisz oraz panom Andrzejowi Siedlikowi i Janowi Dubielowi za przygotowanie dekoracji świątecznej.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

Wszystkim składam serdeczne podziękowanie: Bóg zapłać!

W tym tygodniu proszone są panie: Lucyna Dzikowska, Anna Matysek, Justyna Matysek, Małgorzata Matysek. Sprzątanie kościoła będzie we czwartek po Mszy św.