XIII Niedziela zwykła – 28 czerwca 2020r.

W poniedziałek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Składka przeznaczona będzie na działalność Stolicy Apostolskiej.

We czwartek i piątek możliwość spowiedzi od godz. 17:00.

W piątek święto św. Tomasza Apostoła.

W sobotę udam się z posługą do chorych od godz. 10:00,
a o godz. 17:30 będziemy odmawiać różaniec.

Spowiedź dla dzieci i rodziców przed I Komunią św. będzie w sobotę od godz. 8:00.

W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9:00,

W niedzielę na sumie uroczystość I Komunii świętej.
Proszę, aby miejsca z przodu kościoła pozostawić wyłącznie dla dzieci komunijnych i w miarę możliwości pozostałe miejsca dla ich rodzin.

Dziękuję osobie spoza naszej parafii za ufundowanie nowego baldachimu. Został on już zamówiony u dostawcy i powinien być gotowy na nasz odpust.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Miklosówki i Miasta.

Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za sprzątanie kościoła i wykoszenie trawy. Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie Danuta Kaczor, Janina Bród, Dominika Grabska, Teresa Strzałka.
Dekoracja kwiatowa będzie przygotowana oddzielnie na uroczystość I Komunii św.

Zgodnie z zarządzeniem ks. biskupa Ordynariusza za tydzień będą zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym przez powódź mieszkańcom naszej diecezji rzeszowskiej.