XXVIII Niedziela zwykła – 9 października 2022r.

W piątek po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej pod Figurę Chrystusa. Poprowadzi je wikariusz z parafii Łączki Kucharskie ks. Daniel Sączawa.  Modlitwa różańcowa będzie odmawiana w trakcie drogi krzyżowej.

W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Dziękuję tym, którzy prowadzili różaniec w minionym tygodniu.
W tym tygodniu proszę o poprowadzenie różańca:

poniedziałek – Jamszcze,
wtorek – Kociomyśl,
środa – klasa VIII,
czwartek – Madejówka,
sobota – Miklosówka.

W niedzielę przeżywać będziemy kolejny Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”, który związany jest tzw. żywym pomnikiem Jana Pawła II. Po Mszach świętych składka do puszek na ten cel.

W minioną niedzielę przeprowadzone było tradycyjne liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy św. W naszej parafii uczestniczyło we Mszy św. 36% mieszkańców (rok temu było 42%), a do Komunii św. przystąpiło 52% obecnych na Mszy św. (rok temu było 55%).

Na bocznych ołtarzach i na stoliku są kartki na wypominki. Bardzo proszę by przy składaniu wypominek nie wpisywać prośby o odprawienie Mszy św. zwłaszcza z wyznaczonym terminem.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyły się panie Halina Kędzior i Genowefa Panek.  Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszone są panie: Beata Fulara, Halina Smoczyńska, Teresa Wiktor, Danuta Skóra.

Przygotowana będzie dekoracja ślubna.