I niedziela Adwentu – 27 listopada 2022r.

Dziś rozpoczynamy nowy rok liturgiczny oraz Adwent czas radosnego i pobożnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Roraty o godz. 17:00, a we wtorki o godz. 7:00.
20 minut przed Mszą św. będziemy śpiewać Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

We środę przypada święto św. Andrzeja Apostoła.

Spowiedź w pierwszy czwartek od godz. 16:00, a w piątek od godz. 15:30.

W sobotę odwiedzę z posługą chorych od godz. 8:00.

Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych oraz składka do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

W zakrystii można nabyć świece CARITAS na stół wigilijny: małe po 8zł, duże po 18zł   oraz opłatki – ofiara dobrowolna.

Dziś lub w dni powszednie po Mszy św. zapraszam rodziców dzieci komunijnych po odbiór zamówionych medalików. Uroczyste poświęcenie będzie 8 grudnia.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Orkiszówki, Podkościela i Miasta.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Małgorzata Mirus, Bożena Raś, Stanisława Winkowska, Maria Wojnarowska.