VI niedziela zwykła – 12 lutego 2023r.

W poniedziałek kandydaci do bierzmowania będą mieli egzamin w kościele po Mszy św. Na spotkanie zapraszam także rodziców.

We wtorek przypada święto Św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Bogumiła Szatkowska, Marzena Szatkowska, Justyna Lesiak, Anna Książek.

Na prośbę abpa Stanisława Gądeckiego, we wszystkich parafiach w Polsce, dziś po Mszach świętych będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszek, jako pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

Radnych proszę o odebranie zeszytów z rejonów.

*    *    *    *    *

Dyrektor Szkoły informuje, że od 13 lutego – 3 marca można zapisywać dzieci do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2023/24. Wniosek można pobrać ze strony internetowej lub w sekretariacie szkoły.

Sołtys sołectwa Mała informuje, że decyzje podatkowe i zawiadomienia o opłatach za odpady komunalne wydawane będą w dniach 13 i 14 lutego (poniedziałek i wtorek) w godzinach od 13:00 – 17:00 w starej remizie OSP.