I niedziela Wielkiego Postu – 26 lutego 2023.

W pierwszy czwartek możliwość spowiedzi od godz. 16:00, a w piątek od godz. 15:30.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie wyjątkowo po Mszy świętej.

W sobotę przypada święto św. Kazimierza Królewicza.

W niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali po sumie. Za udział można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Po Gorzkich Żalach zmiana tajemnic różańcowych. Kazania pasyjne w tym roku będzie głosił diakon Mikołaj Czurczak, odbywający praktykę diakońską w Brzezinach.

Dom rekolekcyjny TABOR zaprasza na katechezy przedmałżeńskie w dniach 14 – 16 kwietnia br. Informacje i zapisy oraz na stronie internetowej: https://tabor.rzeszow.pl/archiwum/katechezy-przedmalzenskie/

Na prośbę abp Gądeckiego przeprowadzona dziś będzie po Mszach św. składka do puszek jako pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie, a za tydzień składka do puszek będzie przeznaczona na Dzieło Pomocy Misjonarzom.

CARITAS Diecezji Rzeszowskiej przekazuje skarbonki „Jałmużna Wielkopostna”. Są one na bocznych ołtarzach. W zakrystii można również nabyć cukrowe baranki wielkanocne po 7 zł – składane ofiary przeznaczone są na działalność CARITAS.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Budzikówki i Zagórza.

Dziękuję za przygotowanie dekoracji wielkopostnej przy ołtarzu.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się p. Anna.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Dzikowska Lucyna, Matysek Anna, Matysek Justyna, Matysek Małgorzata.