XXII Niedziela zwykła – 3 września 2023r.

Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

W poniedziałek o godz. 8:00 Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
Kurs autobusu szkolnego o godz. 7:15.

W piątek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – poświęcenie ziarna na zasiew.
Również w piątek po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej pod Figurę Chrystusa, którą poprowadzi ks. Damian Knapik – wikariusz z Brzezin.

W Zawadzie trwają uroczystości odpustowe.

Odpust w naszej parafii ku czci św. Michała Arch. będzie w niedzielę 24 września.

Jest kilka sztuk bezpłatnych kart wstępu na beatyfikację rodziny Ulmów, która odbędzie się 10 września w Markowej – są do odebrania w zakrystii.

W związku z odpustem proszę o wykoszenie i zgrabienie trawy:
od strony ulicy – mieszkańcy Działów;
od strony remizy – mieszkańcy Rzek;
przy parkingach – mieszkańcy Porąbki;
przy ogrodzeniu cmentarza – mieszkańcy Jamszcza;

Proszę, aby zwłaszcza przy ogrodzeniu cmentarza i na brzegu od strony ulicy powycinać chwasty i zbędne krzewy.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodzin z Miklosówki i Podkościela.

Dziękuję kolejnym paniom za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową, do której dołożyły się p. Jadwiga Skóra i p. Malwina Skóra.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Halina Lorek, Maria Pacocha, Marta Przywara, Andżelika Nowak.

Próba chóru we środę o godz. 19:00 w szkole.