XXVII Niedziela zwykła – 8 października 2023r.

W piątek po Mszy św. nabożeństwo drogi krzyżowej pod Figurę Chrystusa. Poprowadzi je proboszcz parafii w Zarębkach ks. kanonik Marek Prajsnar.  Modlitwa różańcowa będzie odmawiana w trakcie drogi krzyżowej.

Dziękuję tym, którzy prowadzili różaniec w minionym tygodniu.
W tym tygodniu proszę o poprowadzenie różańca:
poniedziałek – klasa VIII,
wtorek – Jamszcze,
środa – Kociomyśl,
czwartek – Madejówka,
sobota – Miklosówka.

W niedzielę przeżywać będziemy kolejny Dzień Papieski pod hasłem „Cywilizacja życia”, który związany jest tzw. żywym pomnikiem Jana Pawła II. Po Mszach świętych składka do puszek na ten cel.

Na bocznych ołtarzach i na stoliku są kartki na wypominki. Bardzo proszę by przy składaniu wypominek nie wpisywać prośby o odprawienie Mszy świętej.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodziny z Miasta.

Dziękuję kolejnym paniom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a nowożeńcom za dekorację kwiatową.  Bóg zapłać!  W tym tygodniu proszone są panie: Małgorzata Pociask, Alicja Krupa, Marta Matłok, Joanna Pietrucha.