XXXIII Niedziela zwykła – 19 listopada 2023r.

W poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego,
we wtorek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny,
we środę wspomnienie Św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej,
a w sobotę wspomnienie świętych męczenników koreańskich.

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – święto patronalne Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Akcji Katolickiej. Po Mszach świętych będzie zbiórka ofiar do puszek na rzecz remontu Ośrodka Caritas w Myczkowcach.

W dni powszednie po Mszy św. modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

Woda na cmentarzu jest już zamknięta na zimę.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne wpłacone na konto parafii oraz złożone w kościele od rodzin z Miklosówki, Kociomyśla oraz Działów I i II.

Dziękuję kolejnym paniom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się pani Bronisława Pasowicz.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Dorota Madeja, Małgorzata Szerszeń, Janina Kania, Maria Wielgus.

***   ***   ***

Próba chóru we środę o godz. 19:00 w szkole.

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na spotkanie informacyjne na temat bieżących spraw rolniczych 24 listopada o godz. 12:00 w starej remizie.