Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 26 listopada 2023r.

Dziś po sumie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Również dziś jest odpust w Niedźwiadzie.

We czwartek przypada święto Św. Andrzeja Apostoła.

Spowiedź we czwartek od godz. 16:00, a w piątek od godz. 15:30.

W sobotę odwiedzę z posługą chorych od godz. 8:00.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, a jednocześnie nowy rok liturgiczny. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne wpłaconą na konto parafii od rodziny z Miklosówki.

Dziękuję kolejnym paniom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się pani Halina Kędzior.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Dorota Pociask, Zofia Jarząb, Milena Bielak, Bogusława Bielak.

W zakrystii można nabyć świece CARITAS na stół wigilijny: małe po 8zł, duże po 18zł. Ze składanych ofiar CARITAS pomaga najbiedniejszym rodzinom godnie przeżyć czas nadchodzących świąt.
Są również opłatki – ofiara dobrowolna.

Wywóz śmieci z cmentarza za ostatni miesiąc kosztował 4’200zł.

Włączone jest ogrzewanie kościoła, dlatego w dni powszednie babiniec oraz główne drzwi będą zamknięte.

Próba chóru we wtorek o godz. 19:00 w szkole.