III niedziela Adwentu
– 13 grudnia 2020r.

Dziś Msze święte będą o godz.: 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 i 11:00.

Dziś przypada 39. rocznica ogłoszenia stanu wojennego w Polsce.
Pamiętajmy w modlitwie o ofiarach tamtego czasu.

We czwartek rozpoczyna się czas bezpośredniego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

W zakrystii są jeszcze małe świece CARITAS na stół wigilijny oraz opłatki.

Możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św.

Decyzją księdza biskupa Ordynariusza tradycyjna kolęda nie odbędzie się w tym roku.
W naszej świątyni ze względu na limit uczestników liturgii nie można także zorganizować modlitwy i spotkania przysiołkami.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Podkościela, Madejówki, Miklosówki, Piterówki i Zagórza.

Dziękuję radnym, którzy zebrali ofiary z przysiołków. W tych miejscach gdzie nie ma radnego lub nie zbierano ofiar głównie ze względów ograniczeń sanitarnych, bardzo proszę, aby ofiary na potrzeby parafialne składać w podpisanej kopercie na tacę lub wpłacać na konto parafialne.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, do której dołożyła się pani Irena Orkisz.  Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Anna Lisak, Monika Książek, Zofia Zygmunt, Maria Skóra.