IV niedziela Adwentu – 20 grudnia 2020r.

Dziś (20 grudnia) Msze święte będą o godz.: 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 i 11:00.

Możliwość spowiedzi od poniedziałku do środy od godz. 16:00 – 17:00. Jeśli będzie taka potrzeba to również spowiadać będziemy po Mszy świętej.
We środę spowiedź także rano od godz. 8:00 – 9:00.
Spowiadać będzie dwóch kapłanów.

We czwartek Msza św. o godz. 7:00. Jest to dzień Wigilii. Zachęcam, aby rozpocząć ją od wspólnej modlitwy i odczytania fragmentu Ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Jezusa. Jest to także szczególny dzień pojednania z bliźnimi.
Pasterka o północy. Składka z pasterki przeznaczona jest na Dom Samotnej Matki w Rzeszowie.

W Boże Narodzenie i św. Szczepana Msze św. będą o 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 i 11:00.

Najbliższa niedziela to święto Świętej Rodziny z Nazaretu – Msze św. będą
o godz. 7:00,  9:00  i  11:00.

Na stoliku z gazetami są bezpłatne egzemplarze czasopisma seminaryjnego Znak Łaski. Za tydzień czasopismo Niedziela będzie świątecznym numerem podwójnym.

Bierzmowanie młodzieży z naszej parafii jest przewidziane na 8 maja 2021r. (sobota) w Łączkach Kucharskich o godz. 18:00.

W zakrystii są jeszcze opłatki na stół wigilijny.

Dziękuję państwu Dubielom za wycięcie drzew i uporządkowanie podjazdu przy budynku parafialnym.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Jamszcza, Łysej Góry, Rzek, Kociomyśla, Piterówki i Działów I i II złożone w kościele lub wpłacone na konto parafii.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Bogumiła Jałowiec, Maria Lisak, Halina Olech, Sylwia Tokarz.
Sprzątanie kościoła będzie we środę po Mszy św.