Niedziela Świętej Rodziny – 27 grudnia 2020r.

Dziś przypada Niedziela Świętej Rodziny.

W poniedziałek przypada liturgiczne święto świętych Młodzianków – męczenników.

We wtorek Msza św. będzie o godz. 7:00.

We czwartek zakończenie starego roku. Msza św. o godz. 15:00, a po niej podsumowanie roku i nabożeństwo dziękczynno – błagane.
Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W piątek rozpoczynamy Nowy Rok Pański 2021, jest to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i dzień modlitwy o pokój na świecie.
Z racji uroczystości nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Jeśli byłaby potrzeba posługi sakramentalnej spowiedzi lub namaszczenia chorych w domu chorego to uczynię to na indywidualną prośbę.

W Nowy Rok i najbliższą niedzielę Msze święte będą o godz. 7:00,  9:00  i 11:00.
Jeśli przyjedzie ks. Edward to będą także dodatkowe Msze św. o godz. 8:00 i 10:00.
Bardzo proszę sprawdzić tę informację na naszej stronie internetowej.

Przypominam, że tradycyjna kolęda nie odbędzie się w tym roku ze względu ograniczenia sanitarne. Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę na potrzeby parafialne to można to uczynić w podpisanej kopercie na tacę lub wpłacić na konto parafialne.

Dziękuję panom Janowi Dubielowi i Andrzejowi Siedlikowi za montaż szopki, a młodzieży z KSM-u za ubieranie choinek. Za świąteczną dekorację przy ołtarzu dziękuję pani Annie Zapał i Jolancie Wodzisz.

Dziękuję panu Organiście i chórowi za upiększenie liturgii kolędami i pastorałkami rozbrzmiewającymi w naszej świątyni.

Dziękuję za ofiary na potrzeby parafialne od rodzin z Granic, Podkościela, Wsi, Zagórza, Rzek i Madejówki złożone w kościele lub wpłacone na konto parafii.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

Wszystkim składam serdeczne podziękowanie: Bóg zapłać!

W tym tygodniu proszone są panie: Lucyna Zapał, Dorota Ozga, Wiesława Dziedzic, Krystyna Dziedzic.  Sprzątanie kościoła będzie we środę po Mszy św.