I Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021r.

Rozpoczęliśmy czas Wielkiego postu.
W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16:30, a następnie Msza św., a w niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali po sumie. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
Kazania pasyjne będzie głosił diakon Michał Cyrnek, który w Wielkim Poście posługuje w Brzezinach.

Za tydzień składka do puszek przeznaczona będzie na pomoc misjonarzom pracującym na całym świecie.

Dziękuję za przygotowanie dekoracji wielkopostnej przy ołtarzu.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę do której dołożył się pan Stanisław Strzałka.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Anna Kaczor, Justyna Skóra, Bożena Bereś, Ewa Wójcik.

CARITAS Diecezji Rzeszowskiej przekazuje skarbonki „Jałmużna Wielkopostna”.
W zakrystii można również nabyć cukrowe baranki wielkanocne po 5zł – składane ofiary przeznaczone są na działalność CARITAS.

* * * * * * * * *

Dyrektor Szkoły informuje o rozpoczęciu zapisów
do kl. I szkoły podstawowej, zerówki i przedszkola.