XI Niedziela zwykła – 13 czerwca 2021r.

Dziękuję wszystkim za liczny udział w obchodach oktawy Uroczystości Bożego Ciała.
Jest to świadectwo naszej wiary w obecność Pana Jezusa pod postacią chleba.
Proszę o poskładanie dekoracji przy ołtarzach.

Dziś po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na remont Diecezjalnego Domu Rekolekcyjnego KSM w Rzeszowie – Przybyszówce.

Dziś po sumie zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.

We wtorek Msza św. o godz. 7:00 rano.

W sobotę i niedzielę w Rzeszowie odbędzie się dzień świętości małżeństw i rodziny. Szczegóły poniżej.

Dziękuję za ofiarę na potrzeby parafialne od rodzin z Granic i Kociomyśla.

Dziękuję paniom z kolejki za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową, do której dołożyli się nowożeńcy.
Bóg zapłać!
W tym tygodniu proszone są panie: Marta Matłok, Alicja Krupa, Dorota Surczyńska, Stanisława Cieślak.

PUK w Ropczycach informuje, że worki na odpady na II półrocze będą wydawane w remizie strażackiej w Małej 17 czerwca (czwartek) w godz. 10:00 – 16:00.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że 17 czerwca kończy się okres składania wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe. Szczegóły poniżej.

Nie tak dawno zbieraliśmy przy naszej szkole makulaturę….